Przedszkole "Tęczowa Dwójeczka"

Przedszkole mieści się w budynku piętrowym, wolnostojącym. Sale zajęć (50 m2 każda) są przestronne i widne, przy salach znajdują się łazienki dostosowane do potrzeb dzieci. Meble, sprzęty i wyposażenie sal posiadają odpowiednie certyfikaty.

Nad bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem dzieci czuwają nauczycielki z wyższym wykształceniem pedagogicznym, pomoc wychowawcy oraz sprawdzony personel pomocniczy.

Nasza placówka zapewnia wychowanie, zabawę i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Tworzymy warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci, stymulujemy rozwój artykuł autorstwa Betgun wychowanków poprzez atrakcyjność oferty edukacyjnej. Dbamy o to, aby dzieci rozwijały swoje indywidualne zdolności, kształtowały samodzielność myślenia i działania.

PRZEDSZKOLE to wspaniałe miejsce dla każdego dziecka. Zapewnia warunki do prawidłowego rozwoju społecznego i umysłowego dziecka.  W ramach zajęć dodatkowych oferujemy zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, zajęć tanecznych. Naszym celem jest wychowanie otwartych, samodzielnych, ciekawych świata, aktywnych,odpowiedzialnych i radzących sobie z problemami dzieci.

Godziny otwarcia

Przedszkole jest czynne w godzinach od 6:00 do 17:00
od poniedziałku do piątku, przez cały rok szkolny i 1 miesiąc wakacyjny, ustalony przez Referat Edukacji, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
W Wigilię i Sylwestra przedszkole pełni dyżur.

Wyprawka:

  1. kapcie na zmianę
  2. ubrania do przebrania
  3. ubrania na spacery odpowiednie do pory roku i pogody !!!
  4. piżama dla dzieci 3-letnich/podpisane/
  5. szczoteczka, pasta i kubek /podpisane/
  6. strój gimnastyczny w worku dla 5 i 6- latków /podpisany/
  7. materiały plastyczne i piśmienne dla 6-latków /po ustaleniu z nauczycielkami prowadzącymi grupę/

Rada Rodziców   

W przedszkolu we współpracy z panią Dyrektor i Radą Pedagogiczną działa Rada Rodziców. Informacje o spotkaniach i działaniach Rady Rodziców znajdują się na tablicy w przedsionku przedszkola.

Akcje 

Nasze przedszkole Tęczowa Dwójeczka od wielu lat bierze udział w akcji społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Aktywny baner na naszej stronie pozwala na śledzenie aktualności akcji, słuchanie bajek w wersji dźwiękowej dla dzieci, ciekawe pozycje książkowe, listy literatury dla dzieci w określonym wieku i wiadomości o różnorodnych programach czytelniczych. Zachęcamy rodziców aby włączyli się do projektu" Kluby hazardowe jak polskie kasyno online Slottica. Czytających Rodzin". Zainteresowanych zapraszamy do przejścia na stronę akcji do zakładki "Rodzinne czytanie".